Lajmet e fundit

E Enjte, 21.03.2019

 • Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit dhe mbahet seancë e jashtëzakonshme

  lexo më shumë

 • Veseli në Drenas, flet për ndryshime rrënjësore në shëndetësi

  lexo më shumë

 • Veseli takoi kryediplomatin malazez, Darmanoviq, flasin për forcimin e bashkëpunimit midis Kosovës dhe Malit të Zi

  lexo më shumë

 • Nga vizita e anëtarëve të Komisionit për Legjislacion… në Komunën e Prishtinës

  lexo më shumë