Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Marte, 18.11.2014Nė ditėn e dytė tė seminarit me sekretarėt e pėrgjithshėm tė parlamenteve tė vendeve tė Ballkanit Perėndimor, u mbajt takim me donatorėt qė e ndihmojnė punėn e Kuvendit Sukseset e arritura janė rezultat i bashkėpunimit tė ngushtė ndėrmjet Kuvendit dhe donatorėve, tha sekretari i pėrgjithshėm i Kuvendit tė Republikės sė... lexo mė shumė
  • E Marte, 18.11.2014Nga takimi i Administratės sė Kuvendit tė Kosovės me donatorė U prezantua projektraporti pėr vlersimin e ndihmes sė organizatave donatore dhėnė Kuvendit gjatė periudhs 2007- 2013 Tė pėrmbushen objektivat pėr sa mė... lexo mė shumė
  • E Hėnė, 17.11.2014U mbajt seminari i sekretarėve tė pėrgjithshėm tė parlamenteve tė vendeve tė Ballkanit Perėndimor Sekretarė dhe pėrfaqėsues nga parlamente tė vendeve tė rajonit, diskutuan lidhur me mbikėqyrjen parlamentare tė qeverisė, si dhe pėr pėrgjegjėsitė dhe... lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet

Kalendari i takimeve

  Tė gjitha takimet nė kalendar
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com
home.php