Lajmet e fundit

E Premte, 17.05.2019

 • Veseli: Nuk ka forcë që mund ta ndalë formimin e Tribunalit për krimet serbe në Kosovë

  lexo më shumë

 • Kryeparlamentari Kadri Veseli mban sot konferencë për media

  lexo më shumë

 • Nga mbledhja e Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e FSK-së

  lexo më shumë

 • Mbledhja e Komisionit për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale

  lexo më shumë