Lajmet e fundit

E Premte, 12.10.2018

 • Të hënën mbahet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit dhe vazhdon seanca plenare

  lexo më shumë

 • Veseli: Do ta rrisim mbështetjen për të rinjtë inovatorë

  lexo më shumë

 • Nga mbledhja e Komisionit për Arsim...

  lexo më shumë

 • Komisioni për Mbikëqyrjen e AKI-së vizitoi Drejtorinë Qendrore të AKI-së

  lexo më shumë