Lajmet e fundit

Gusht 2018

 • E Enjte, 30.08.2018

  Deliu-Kodra: Miratimi i dokumentit nga LIBE, hap i rëndësishëm drejt përfundimit të procesit të liberalizimit të vizave

  lexo më shumë

 • E Premte, 24.08.2018

  Veseli: Kofi Annan dha kontribut të çmuar për lirinë e Kosovës

  lexo më shumë

 • E Marte, 21.08.2018

  Veseli për Bajram: Paqe, dashuri dhe solidaretit midis nesh

  lexo më shumë

 • E Hënë, 20.08.2018

  Agjenda e kryetarit të Kuvendit të Kosovës, për ditën e martë, 21 gusht 2018

  lexo më shumë

 • E Enjte, 09.08.2018

  GGD reagon lidhur me vrasjen në Gjakovë

  lexo më shumë

 • E Premte, 03.08.2018

  Bashkatdhetarë nga diaspora vizituan Kuvendin

  lexo më shumë

 • E Enjte, 02.08.2018

  Të enjten dhe të premten Kuvendi hap dyert për bashkatdhetarët

  lexo më shumë

 • E Enjte, 02.08.2018

  Nga mbledhja e Komisionit për Punë të Brendshme dhe Siguri

  lexo më shumë