Lajmet e fundit

E Mërkure, 13.06.2018

 • Kryeparlamentari Veseli takoi bashkatdhetarët në Shtutgart të Gjermanisë

  lexo më shumë

 • Agjenda mediale e kryetarit Kuvendit, Kadri Veseli, për ditën e enjte, 14 qershor 2018

  lexo më shumë

 • Veseli: Eurodeputetë nga gjitha grupet politike mbështesin heqjen e vizave për Kosovën

  lexo më shumë

 • Veseli dhe Fajon për vizat: Jemi në prag të vendimit të madh

  lexo më shumë

 • Nga mbledhja e Komisionit për Shëndetësi, Punë dhe Mirëqenie Sociale

  lexo më shumë

 • Nga mbledhja e Komisionit për Punë të Brendshme…

  lexo më shumë