Lajmet e fundit

 • E Premte, 17.05.2019

  Veseli: Nuk ka forcë që mund ta ndalë formimin e Tribunalit për krimet serbe në Kosovë

  lexo më shumë

 • E Premte, 17.05.2019

  Kryeparlamentari Kadri Veseli mban sot konferencë për media.

  lexo më shumë

 • E Premte, 17.05.2019

  Nga mbledhja e Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e FSK-së

  lexo më shumë